menu

Malowanie okien aluminiowych

Drzwi i okna aluminiowe to rozwiązanie nie tylko eleganckie, ale również wytrzymałe, więc może posłużyć przez długie lata. Stanowią one świetne zabezpieczenie dla wnętrza i odpowiednio je izolują. Warto jednak pamiętać, że drzwi zaniedbane czy po prostu noszące widoczne ślady wieloletniej eksploatacji, wywierają zdecydowanie negatywne wrażenie. Chcąc, aby pełniły one rolę wizytówki i ozdoby danego budynku, należy zdecydować się na ich odnowienie.

Malowanie okien czy drzwi aluminiowych, nie jest dla naszych fachowców trudnym zadaniem. Stosujemy techniki smart repair, co pozwala nam realizować swoje usługi w najkrótszym możliwym czasie. Co więcej, dzięki temu nie muszą Państwo decydować się na całkowitą wymianę drzwi lub okien, lecz przywrócić dawny blask tym, które są już zamontowane. Jest to także metoda przyjazna środowisku, co z pewnością będzie istotne dla każdego, kto stara się żyć jak najbardziej ekologicznie.

Renowacja drzwi zewnętrznych metalowych

Zawsze przed przystąpieniem do renowacji zewnętrznych drzwi metalowych, dokonujemy ich starannego czyszczenia. Uzupełniamy również wszelkie ubytki, tak aby na ich powierzchni nie były widoczne żadne zarysowania, przetarcia czy inne uszkodzenia. Jeśli widoczna jest tam rdza, również się jej pozbywamy, stosując np. papier ścierny i nadajemy przy tym drzwiom odpowiednio poziom szorstkości. Ponadto, dokonamy również ich przemalowania na dowolnie wybrany przez Państwa kolor – może to być odświeżenie obecnej barwy lub też nałożenie zupełnie nowej, co pozwoli uzyskać inną aranżację.

Jeśli nie mają Państwo ściśle określonej wizji odnośnie wyglądu drzwi metalowych, z chęcią posłużymy swoją profesjonalną radą i pomożemy podjąć jak najlepszą decyzję. W swojej pracy zachowujemy ogromną precyzję oraz dbałość o detale, ponieważ całkowite zadowolenie klienta ze współpracy stanowi dla nas absolutnie najwyższy priorytet. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami z zakresu smart repair, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy przekonani, że możemy spełnić wszystkie Państwa wymagania!