menu

Naprawa punktowa elewacji

Firma Renosmart oferuje swoje usługi przedsiębiorstwom, które cenią sobie nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, nie wymagające ogromnego wkładu finansowego. Nasz zespół wykonuje kompleksowe renowacje elementów wyposażenia wnętrz oraz architektury wewnętrznej i zewnętrznej budynków usługowych, biurowych, a także mieszkalnych. Jedną z naszych usług jest naprawa punktowa elewacji obiektów o różnym przeznaczeniu, które pod wpływem intensywnej eksploatacji, warunków atmosferycznych czy nieszczęśliwego wypadku uległy uszkodzeniu.

Przyświeca nam idea ZERO WASTE, dlatego dążymy do wdrażania nowoczesnych metod renowacji zniszczonych części, w celu uniknięcia kupowania kolejnych produktów. Firmy działające w różnorodnych branżach coraz częściej poszukują alternatywnych rozwiązań, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko oraz pozwalają na optymalizację finansową danego przedsięwzięcia. Współpracujemy zarówno z niewielkimi przedsiębiorstwami, jak i ogromnymi korporacjami, którym zależy na wprowadzaniu innowacyjnych strategii działania.

Wykonywana przez nas naprawa punktowa elewacji ma za zadanie usunięcie usterki, która pojawiła się na ścianie budynku. Nasz zespół doskonale radzi sobie z niewielkimi rysami i pęknięciami, ale także z głębokimi uszkodzeniami, sięgającymi warstwy zbrojącej czy izolacyjnej. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby szybko i dokładnie się z niego wywiązać. Po dotarciu na miejsce dokonujemy dokładnych oględzin ściany, ustalamy głębokość usterki, a następnie przystępujemy do pracy.

Naprawa punktowa elewacji jest usługą, która z powodzeniem może zostać przeprowadzona przez jedną osobę, ponieważ nie wymaga ogromnego nakładu pracy. Korekcie poddawany jest tylko zniszczony fragment ściany, a nie cała jej powierzchnia, dzięki czemu klient oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze. W zależności od tego jak głęboko sięga usterka, naprawa punktowa elewacji może trwać od doby do kilku dni. Oferowana przez nas usługa Smart Repair pozwoli przywrócić budynkom naszych klientów ich dawny blask.