menu

Dziura w tapicerce – naprawa

W każdym chętnie odwiedzanym przez klientów miejscu, może w pewnym momencie pojawić się przetarty fotel czy dziura w tapicerce. Naprawa oraz kompleksowa renowacja takich sprzętów często nawet nie jest rozważana przez firmę, ponieważ wydaje się nieopłacalna w stosunku do zamówienia nowego sprzętu. Jak udowadnia popularność naszych usług, nic bardziej mylnego. Świadczymy profesjonalne usługi naprawcze, które mają na celu doprowadzenie mebli tapicerowanych do stanu sprzed usterki, w zaskakująco niskiej cenie.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do biur, hoteli, kawiarni oraz wielu innych instytucji, których wyposażenie może ulec zniszczeniu. Regenerujemy fotele, krzesła, kanapy, narożniki oraz proponujemy naprawę dziur w tapicerce. Doskonale rozumiemy jak ważne jest to, by pomieszczenia, w których spędzają czas klienci oraz pracownicy były funkcjonalne oraz estetyczne. Aby przestrzeń została pozytywnie odebrana przez spędzającego w niej czas człowieka, konieczne jest uzupełnienie i zamaskowanie wszelkich ubytków materiału na meblu.

Przetarty fotel – naprawa

Produktem, który trafia do nas najczęściej, jest niesamowicie wygodny lecz często użytkowany przez klientów przetarty fotel. Naprawa tego sprzętu obejmuje szczegółową analizę tapicerki, ale także kontrolę jakości znajdujących się w jego wnętrzu gąbek. Następnie nasi pracownicy odnajdują materiał, który najbliżej odpowiada oryginalnemu oraz ewentualne wypełnienie mebla. W zależności od typu uszkodzenia oraz jego wielkości, dziura w tapicerce jest sprytnie ukrywana lub wykonywane jest obicie większego fragmentu.

Naprawa dziur w tapicerce lub w fotelach autobusowych to usługa przeznaczona głównie dla przewoźników oraz firm wyspecjalizowanych w wynajmie pojazdów. Dzięki naszej pracy, będą mogli Państwo cieszyć się odnowionym wnętrzem samochodu, a jednocześnie uniknąć znaczących wydatków, jakie wiązałyby się z zamontowaniem zupełnie nowej kanapy. Niezależnie od tego, jak duża jest dziura w tapicerce i w jak złym stanie jest przetarty fotel, naprawa w wykonaniu naszej firmy pomoże odzyskać dawny wygląd siedzeń w zaskakująco krótkim czasie. Warto również wiedzieć, że zawsze korzystamy z materiałów najwyższej jakości i działamy w zgodzie z zasadami ekologii.