menu

Przebarwienia na drewnie

Jedną z usług, które wykonuje zespół Renosmart, jest pozbywanie się przebarwień z drewna. Gorące kubki czy talerze stawiane na jego powierzchni, a także rozlane napoje czy sosy to najczęstsze powody wystąpienia nieestetycznych plam na meblach. W naszej firmie rozumiemy jak ważne jest posiadanie estetycznego wyposażenia sal czy pokoi w obiekcie, dlatego pomagamy przywrócić ich dawny blask. Przebarwienia na drewnie usuwamy na zlecenie właścicieli i menadżerów restauracji, hoteli oraz innych lokali usługowych.

Pierwszym etapem usługi jest dokładne zbadanie plamy oraz źródła jej powstania. Po udanej identyfikacji, nasi pracownicy zastosują dedykowane preparaty, które pozwolą na odtłuszczenie powierzchni oraz jej wyrównanie. Trudne do usunięcia przebarwienia na drewnie mogą wymagać nawet prac polerskich czy szlifierskich. Aby przedłużyć żywotność mebli i zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia pokrywamy je specjalistycznymi lakierami i środkami ochronnymi. Pozwoli to uchronić kolor przed blaknięciem oraz podkreśli widoczność słojów.

Przebarwienia na meblach skórzanych

Przebarwienia na meblach skórzanych to uciążliwy problem, który wpływa na ich niekorzystny odbiór przez odwiedzających lokal klientów. Skóra naturalna jest jednym z droższych materiałów, dlatego wymiana takiego wyposażenia kosztuje mały majątek. Aby oszczędzić, warto zastosować ideę Smart Repair, która nie tylko minimalizuje ponoszone koszty, ale także pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Nasza firma od lat realizuje usługi renowacyjne przestrzeni biurowych, hotelowych, restauracyjnych oraz wielu innych.

Podczas pracy korzystamy z naszej wiedzy oraz stosujemy sprawdzone metody i środki czyszczące. Przebarwienia na meblach skórzanych muszą być usuwane z wielką ostrożnością, aby nie uszkodzić tapicerki w innych miejscach. Skuteczne wywabienie plamy wiąże się z ustaleniem jej pochodzenia, czyli substancji, która zabrudziła mebel. Po wybraniu odpowiedniego preparatu i jego zastosowaniu, warto dodatkowo zabezpieczyć mebel przed dalszym zniszczeniem. Specjalistyczny zestaw naprawczy do skóry umożliwi jej regenerację i ochroni jej powierzchnię w przyszłości.