menu

copyrights | 2019 RENOSMART
Website by: PROwebdesigner.pl

Malowanie okien aluminiowych

Drzwi i okna aluminiowe to rozwiązanie nie tylko eleganckie, ale również wytrzymałe, więc może posłużyć przez długie lata. Stanowią one świetne zabezpieczenie dla wnętrza i odpowiednio je izolują. Warto jednak pamiętać, że drzwi zaniedbane czy po prostu noszące widoczne ślady wieloletniej eksploatacji, wywierają zdecydowanie negatywne wrażenie. Chcąc, aby pełniły one rolę wizytówki i ozdoby danego budynku, należy zdecydować się na ich odnowienie.

Malowanie okien czy drzwi aluminiowych, nie jest dla naszych fachowców trudnym zadaniem. Stosujemy techniki smart repair, co pozwala nam realizować swoje usługi w najkrótszym możliwym czasie. Co więcej, dzięki temu nie muszą Państwo decydować się na całkowitą wymianę drzwi lub okien, lecz przywrócić dawny blask tym, które są już zamontowane. Jest to także metoda przyjazna środowisku, co z pewnością będzie istotne dla każdego, kto stara się żyć jak najbardziej ekologicznie.

Renowacja drzwi zewnętrznych metalowych

Zawsze przed przystąpieniem do renowacji zewnętrznych drzwi metalowych, dokonujemy ich starannego czyszczenia. Uzupełniamy również wszelkie ubytki, tak aby na ich powierzchni nie były widoczne żadne zarysowania, przetarcia czy inne uszkodzenia. Jeśli widoczna jest tam rdza, również się jej pozbywamy, stosując np. papier ścierny i nadajemy przy tym drzwiom odpowiednio poziom szorstkości. Ponadto, dokonamy również ich przemalowania na dowolnie wybrany przez Państwa kolor – może to być odświeżenie obecnej barwy lub też nałożenie zupełnie nowej, co pozwoli uzyskać inną aranżację.

Jeśli nie mają Państwo ściśle określonej wizji odnośnie wyglądu drzwi metalowych, z chęcią posłużymy swoją profesjonalną radą i pomożemy podjąć jak najlepszą decyzję. W swojej pracy zachowujemy ogromną precyzję oraz dbałość o detale, ponieważ całkowite zadowolenie klienta ze współpracy stanowi dla nas absolutnie najwyższy priorytet. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami z zakresu smart repair, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy przekonani, że możemy spełnić wszystkie Państwa wymagania!

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego renowacja drzwi zewnętrznych jest ważna?

  Drzwi to pierwszy element z jakim ma styczność potencjalny klient wchodząc do Państwa firmy. Warto zachować estetykę tego miejsca aby zachęcić do wejścia oraz wywrzeć dobre pierwsze wrażenie! W pozyskiwaniu klienta jest to bardzo ważne.

 2. W jaki sposób malujecie okna oraz drzwi aluminiowe?

  Samo malowanie to tylko część pracy. Każdy uszkodzony element wymaga indywidualnego potraktowania, a co za tym idzie odpowiedniego przygotowania. Wszystko zależy od rodzaju powierzchni, stopnia jej uszkodzenia oraz wymagań klienta. Jeśli chodzi o samo malowanie stosujemy do tego głównie pistolety lakiernicze lub spraye.

 3. Czy malowanie okien aluminionych wykonujecie na miejscu?

  W większości przypadków TAK! Szanujemy czas klientów, również nasz. Dzięki naprawom wykonywanym na miejscu rezygnujemy z demontażu/montażu jak i z transportu. Pozwala to na zaoszczędzenie mnóstwa czasu, a to z kolei przekłada się na obniżenie kosztów i skrócenie terminu wykonywanej usługi.

 4. Jak przed renowacją zabezpieczyć przestrzeń wokół zewnętrznych drzwi metalowych?

  Nie ma sztywnych reguł. Generalnie chodzi o to aby wyłączyć dane drzwi z ruchu dla osób niepowołanych. Należy odpowiednio wcześnie uprzedzić o utrudnieniach w poruszaniu i zorganizować inne wejście/wyjście dla pracowników czy lokatorów budynku. Tuz przed rozpoczęciem prac wygradzamy część terenu wokół drzwi tak aby nasi ludzie mieli miejsce do swobodniej pracy.

 5. Ile trwa malowanie okien aluminiowych?

  Jest to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko uzależnione jest od otrzymanego zlecenia. Może to być kilkadziesiąt minut dla pojedynczego panelu lub wiele miesięcy pracy przy gruntownej renowacji fasady całego wieżowca. Nasi doradcy są w stanie to oszacować.