menu

copyrights | 2019 RENOSMART
Website by: PROwebdesigner.pl

Naprawa punktowa elewacji

Firma Renosmart oferuje swoje usługi przedsiębiorstwom, które cenią sobie nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, nie wymagające ogromnego wkładu finansowego. Nasz zespół wykonuje kompleksowe renowacje elementów wyposażenia wnętrz oraz architektury wewnętrznej i zewnętrznej budynków usługowych, biurowych, a także mieszkalnych. Jedną z naszych usług jest naprawa punktowa elewacji obiektów o różnym przeznaczeniu, które pod wpływem intensywnej eksploatacji, warunków atmosferycznych czy nieszczęśliwego wypadku uległy uszkodzeniu.

Przyświeca nam idea ZERO WASTE, dlatego dążymy do wdrażania nowoczesnych metod renowacji zniszczonych części, w celu uniknięcia kupowania kolejnych produktów. Firmy działające w różnorodnych branżach coraz częściej poszukują alternatywnych rozwiązań, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko oraz pozwalają na optymalizację finansową danego przedsięwzięcia. Współpracujemy zarówno z niewielkimi przedsiębiorstwami, jak i ogromnymi korporacjami, którym zależy na wprowadzaniu innowacyjnych strategii działania.

Wykonywana przez nas naprawa punktowa elewacji ma za zadanie usunięcie usterki, która pojawiła się na ścianie budynku. Nasz zespół doskonale radzi sobie zarówno z większymi, jak i mniejszymi uszkodzeniami pojawiającymi na elewacjach wykonanych np. z lakierowanych paneli aluminiowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem, aby szybko i dokładnie się z niego wywiązać. Po dotarciu na miejsce dokonujemy dokładnych oględzin ściany, ustalamy głębokość usterki, a następnie przystępujemy do pracy.

Naprawa punktowa elewacji jest usługą, która z powodzeniem może zostać przeprowadzona przez jedną osobę, ponieważ nie wymaga ogromnego nakładu pracy. Korekcie poddawany jest tylko zniszczony fragment ściany, a nie cała jej powierzchnia, dzięki czemu klient oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze. W zależności od tego jak głęboko sięga usterka, naprawa punktowa elewacji może trwać od doby do kilku dni. Oferowana przez nas usługa Smart Repair pozwoli przywrócić budynkom naszych klientów ich dawny blask.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie są najczęstsze uszkodzenia elewacji?

  Najczęstszymi uszkodzeniami elewacji z jakimi się spotykamy są uszkodzenia mechaniczne. Rysy, obicia, otarcia zdarzają się głownie w rejonach, z którymi ma kontakt człowiek. Można spotkać się również z przebarwieniami lakieru spowodowanymi padającymi promieniami słonecznymi lub korozją powstałą przez wilgoć czy sól.

 2. Naprawę punktową jakich typów elewacji wykonujecie?

  Zajmujemy się naprawą elewacji lakierowanych. Może być ona wykonana z lakierowanych paneli aluminiowych lub przeszklona z lakierowanymi elementami konstrukcyjnymi. Dodatkowo możemy też dokonać naprawy lakierowanych barierek, poręczy, parapetów itp.

 3. Co wpływa na uszkodzenie elewacji?

  Czynnikami wpływającymi na uszkodzenia elewacji mogą być niesprzyjające warunki pogodowe, nieprawidłowa jej konserwacja czy uszkodzenia powstałe podczas użytkowania. Warto dodać, że elementy stalowe lub aluminiowe źle znoszą kontakt z sypaną na chodniki w okresie zimowym sól.

 4. Jak długo trwa naprawa punktowa elewacji?

  Czas naprawy punktowej jest ściśle uwarunkowany uszkodzeniem z jakim się spotkamy. Naprawa niewielkiego uszkodzenia może potrwać nawet kilkadziesiąt minut!

 5. Czy muszę jakoś specjalnie przygotować budynek przed naprawą elewacji?

  W przypadku naprawy elewacji całego budynku konieczne może okazać się rozstawienie rusztowań. Prawdopodobnie wiązać będzie się to z utrudnieniami w poruszaniu, o których należy poinformować użytkowników budynku. Natomiast jeśli chodzi o wykonanie pojedynczej naprawy punktowej, wykonamy nasze zlecenie niepostrzeżenie.