menu

copyrights | 2019 RENOSMART
Website by: PROwebdesigner.pl

Dziura w tapicerce – naprawa

W każdym chętnie odwiedzanym przez klientów miejscu, może w pewnym momencie pojawić się przetarty fotel czy dziura w tapicerce. Naprawa oraz kompleksowa renowacja takich sprzętów często nawet nie jest rozważana przez firmę, ponieważ wydaje się nieopłacalna w stosunku do zamówienia nowego sprzętu. Jak udowadnia popularność naszych usług, nic bardziej mylnego. Świadczymy profesjonalne usługi naprawcze, które mają na celu doprowadzenie mebli tapicerowanych do stanu sprzed usterki, w zaskakująco niskiej cenie.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do biur, hoteli, kawiarni oraz wielu innych instytucji, których wyposażenie może ulec zniszczeniu. Regenerujemy fotele, krzesła, kanapy, narożniki oraz proponujemy naprawę dziur w tapicerce. Doskonale rozumiemy jak ważne jest to, by pomieszczenia, w których spędzają czas klienci oraz pracownicy były funkcjonalne oraz estetyczne. Aby przestrzeń została pozytywnie odebrana przez spędzającego w niej czas człowieka, konieczne jest uzupełnienie i zamaskowanie wszelkich ubytków materiału na meblu.

Przetarty fotel – naprawa

Produktem, który trafia do nas najczęściej, jest niesamowicie wygodny lecz często użytkowany przez klientów przetarty fotel. Naprawa tego sprzętu obejmuje szczegółową analizę tapicerki, ale także kontrolę jakości znajdujących się w jego wnętrzu gąbek. Następnie nasi pracownicy odnajdują materiał, który najbliżej odpowiada oryginalnemu oraz ewentualne wypełnienie mebla. W zależności od typu uszkodzenia oraz jego wielkości, dziura w tapicerce jest sprytnie ukrywana lub wykonywane jest obicie większego fragmentu.

Naprawa dziur w tapicerce lub w fotelach autobusowych to usługa przeznaczona głównie dla przewoźników oraz firm wyspecjalizowanych w wynajmie pojazdów. Dzięki naszej pracy, będą mogli Państwo cieszyć się odnowionym wnętrzem samochodu, a jednocześnie uniknąć znaczących wydatków, jakie wiązałyby się z zamontowaniem zupełnie nowej kanapy. Niezależnie od tego, jak duża jest dziura w tapicerce i w jak złym stanie jest przetarty fotel, naprawa w wykonaniu naszej firmy pomoże odzyskać dawny wygląd siedzeń w zaskakująco krótkim czasie. Warto również wiedzieć, że zawsze korzystamy z materiałów najwyższej jakości i działamy w zgodzie z zasadami ekologii.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie rodzaje dziur w tapicerce naprawiacie?

  Jeśli chodzi o dziury w tapicerce w większości przypadków są to przepalenia od papierosów. Może również przytrafić się zerwany szew albo przetarcie materiału. Zdarzają się też pęknięcia czy „zmarszczki” w przypadku tapicerki skórzanej lub z ekoskóry.

 2. Jak długo trwa naprawa przetartego fotela?

  Uzależnione jest to wielkością danego przetarcia. W przypadku niewielkich przetarć można podjąć się ich naprawy. Czas, który należy poświęcić naprawie siedziska samochodowego lub fotela, który mamy w swoim domu to około 45min. Inaczej wygląda to w przypadku gdy przetarcie jest duże i głębokie. Wtedy należy wymienić część materiału. Jest to naprawa, która wymaga poświęcenia więcej czasu. Można przyjąć, że to około 2-3 godziny.

 3. Z jakimi cenami trzeba się liczyć przy naprawie dziury w tapicerce lub przetartego fotela?

  Są to niewielkie ceny w porównaniu do kosztów np. nowego fotela ze skóry. Naprawa małej dziurki może wahać się między 150 a 200 złotych. Usunięcie przetarcia na fotelu będzie droższe. Spodziewajmy się tu kwot rzędu 300zł. Jeśli konieczna okaże się wymiana poszczególnego elementu tapicerki, cena może być wyższa. Jest to uzależnione zastosowanym materiałem.

 4. Przetarcia jakich materiałów naprawiacie?

  Jesteśmy w stanie naprawić większość rodzajów tapicerek. Mogą one być materiałowe, z alcantary, weluru, ekoskóry czy skóry naturalnej.

 5. Czy po naprawie dziury w tapicerce będzie ona całkowicie niewidoczna?

  W większości przypadków tak, ale nie zawsze. Zależy to od materiału, na którym przyjdzie pracować, jego gatunku i koloru.