menu

copyrights | 2019 RENOSMART
Website by: PROwebdesigner.pl

O NAS

Jesteśmy grupą specjalistów, techników z powołania i z zamiłowania. Przygodę ze smart repair zaczęliśmy w 2008 roku, wdrażając tę technologię w branży motoryzacyjnej. Długie lata rozwoju i ciągłego doskonalenia pozwoliły nam rozszerzyć smart repair na inne branże, dziś w zasadzie bez kompleksów pracując przy naprawach w wielu sektorach gospodarki. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych klientów, którzy polecając nas dalej, wystawiają nam najlepszą opinie.

Technologie, którymi operujemy, to połączenie lat praktyki, lat nauki, wiedzy zdobywanej zagranicą, głównie w Niemczech oraz własnej inwencji twórczej. To wszystko składa się na najwyższy poziom usług i nietuzinkowe podejście do napraw.

Bogate doświadczenie pozwala nam na prace nie tylko z powierzchniami najczęściej spotykanymi, ale również tymi trudnymi oraz wielkimi.

 • 15
  lat doświadczenia
 • 240
  stałych klientów
 • 4000+
  wykonanych prac
 • 20000+
  naprawionych elementów

Od lat działamy w Polsce, zwłaszcza przy naprawach w ramach car detailingu, ponadto przy naprawach zarysowań powstałych podczas remontów, budowy,

Możemy się pochwalić rosnącym nieustannie gronem stałych klientów. Wraz z ich przypływem, zwiększa się nasze pole działania, zakres prac oraz ich liczba. Dzięki temu możemy tworzyć nowe kierunki, mamy dostęp do różnych materiałów i pracujemy z wykorzystaniem coraz to nowszych technologii.

Sprawdź referencje

Jak się zaczęło

Początek naszego zamiłowania do pracy z powierzchniami, ich rewitalizacji, renowacji, przywracaniu im piękna datujemy na połowę lat 90-tych. Wówczas na tzw. rynkach zachodnich zaczęły pojawiać się pierwsze urządzenia do napraw blacharskich bez użycia podkładów szpachlowych, oparte na nowym myśleniu – napraw, nie wymieniaj. Wtedy również pasjonaci motoryzacji zaczęli rozumieć, że potrzebują rozwiązań typu car detailing.

Był to też początek ruchów proekologicznych w życiu codziennym, nie tylko w przemyśle i produkcji. To wtedy zaczęto obliczać koszty środowiskowe ponownego wytworzenia produktu względem kosztów naprawy. Smart thinking zaczęło pojawiać się coraz częściej w umysłach zachodniej Europy.

Przez lata pomysł na smart repairing urósł od idei do szerokiego zastosowania. Wraz z pojawieniem się nanotechnologii i zrozumieniem struktur molekularnych coraz łatwiej było tworzyć środowisko technologiczne wspierające smart repairing. Wszystko po to, by zoptymalizować koszty ponoszone na rzecz estetyki w codziennym życiu. Typowa dla Ameryki i Azji tandeta otoczenia została wyparta w Europie przez ład, porządek i wysoką estetykę. To niestety kosztuje.

Jesteśmy częścią tej wielkiej zmiany. Oprócz nabytej wiedzy tworzymy własne rozwiązania, zwłaszcza przy naprawach powierzchni trudnych, albo w miejscach trudno dostępnych lub newralgicznych.

Pracujemy “na czysto” co ma kolosalne znaczenie przy naprawach z wykorzystaniem chemii w pomieszczeniach mieszkalnych lub nieznoszących zanieczyszczenia pyłem.

Jeśli szukasz profesjonalistów, oczekujesz najwyższej kultury pracy i realnych, świetnych efektów naprawy, wybierz Renosmart – zespół ludzi, którzy są częścią tej historii.

Dlaczego właśnie my?

Doświadczenie

Warsztat

Zmysł

w branży…

Nasze motto

Nie ma rzeczy niemożliwych
są tylko nieopłacalne…

W myśl naszego motto, prawie wszystkiemu da się przywrócić pierwotny blask. Nie wszystko jednak warto naprawiać, co nie znaczy, że nie warto dokładnie oszacować tę opłacalność. Jeśli nie masz pewności czy naprawa jest uzasadniona ekonomicznie, po prostu zadzwoń do nas lub napisz mail, a my doradzimy Ci co warto zrobić i wycenimy koszty.

Napisz do nas

A part of a city!

Nie sztuką jest nadążać… sztuką jest wyprzedzić i zaskoczyć

Jesteśmy częścią ładu wielkiego miasta. Czujemy je, wiemy jak się rozwija, buduje, nadążamy za nim, a czasami wyprzedzamy o krok, jak własnie teraz, gdy optymalizacja kosztów przywrócenia estetyki zaczyna mieć znaczenie. My jesteśmy już gotowi i zaprawieni w boju, znamy się na naszej pracy i wiemy doskonale jak odpowiedzieć na smart thinking pędzącego miasta.

Dołącz do nas

Warunek jest jeden:
musisz naprawdę
zarazić się tą pasją!

Nie oferujemy Ci zwykłej pracy. Nie oferujemy Ci kart zniżkowych na siłownię. To, co możemy zaoferować, to podzielenie się pasją i wiedzą, świetną atmosferę przy realizacji ciekawych zleceń naprawczych i dostęp do tajników smart repair. Jeśli to polubisz, już na zawsze zakochasz się w tej pracy!