menu

copyrights | 2019 RENOSMART
Website by: PROwebdesigner.pl

SMART REPAIR

Prawdziwa magia na potrzeby codziennego życia!

Smart repair na nie jest pustą ideą i nie jest kolejną kampanią środowiskową. Wywodzi się pośrednio z ideologi smart thinking, zakładającej, że wszystko co nas otacza jest podatne na optymalizację i naprawę.

Czyszczenie, polerowanie, wypełnianie, malowanie, uzupełnianie, to tylko część prac, które nazywając je zwyczajowo, wykonujemy w trakcie smart repairing. Obiektem naszego zainteresowania są windy, podłogi, schody, szyby, elementy konstrukcyjne ze stali nierdzewnej i aluminium, ale również tkaniny, jak skóra czy welur. Powierzchnię niemal każdego materiału da się naprawić.

Tu naprawiliśmy przepalony skórzany fotel w Audi

Tu naprawiliśmy rysy na szkle i aluminiowych panelach powstałe podczas remontu

Smart repair jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego świata. Optymalizacja finansowa w połączeniu z ekologią, technologią, nowatorskimi metodami naprawczymi? Jak najbardziej! Tu i teraz, z nami!

Nasze naprawy wykonywane są na poziomie molekularnym. Dlatego własnie uzyskujemy tak precyzyjny efekt końcowy. Niemal każda powierzchnia jest podatna na naprawę!

Zapytaj nas o naprawę!

Jak wykorzystać smart repair?

Uszkodzenie materiału to rzecz oczywista. Zdarza się każdemu, wszędzie, na wszystkim. Może być wynikiem niedopatrzenia, zbiegu okoliczności, albo po prostu normalnego zużycia, eksploatacji.

Uszkodzenia niemal każdej powierzchni, trwałe lub wynikające z działania czynników środowiskowych, to nasza codzienność, psująca walory estetyczne przedmiotów codziennego użytku.

Co wtedy? Kupujemy nowe, wymieniamy, reklamujemy. Możliwości jest wiele. Każda kosztowna, czasochłonna, nieprzyjazna środowisku, gdyż każde nowe wytworzenie wymaga energii i generuje jakieś straty.

Własnie wtedy z pomocą przychodzi smart repair.

Zobacz przykłady napraw

Tu naprawiliśmy aluminiowe elementy konstrukcji uszkodzone w transporcie.


Optymalizujesz koszty

Jesteś na czasie

Pozytywnie wpływasz na srodowisko

Rozwijasz wokół siebie smart thinking

Be Smart !

Przywróć estetykę dzięki nowoczesnej technologii napraw powierzchniowych.

Dążymy do bycia lepszymi, nowocześniejszymi, bardziej ekologicznymi. Stawiamy na ekologiczne samochody, ekologiczne systemy ogrzewania, a zapominamy o fundamentalnej zasadzie regeneracji.

Niemal każdą powierzchnię da się naprawić. Nie jest to nic nowego, zagranicą stosuje się takie podejście od lat, dzięki czemu optymalizuje się koszty bezpośrednie i środowiskowe na każdym etapie.

Chcesz być nowoczesny? Be Smart! Postaw na Smart repair z Renosmart.

Dla kogo smart repair?

W zasadzie dla każdej branży! Nasza oferta jest tak szeroka, że aż trudno skierować ją bezpośrednio do Ciebie. Naprawimy niemal wszystkie powierzchnie, w każdym sektorze gospodarki. Nie istnieją dla nas rzeczy niemożliwe!

Przywróć blask!

Nawet najbardziej zniszczone powierzchnie w wielu przypadkach da się uratować, ale…

Oczywiście, jak to w życiu bywa, nie wszystko opłaca się naprawiać, ale warto wziąć naprawę pod uwagę jeśli chcesz zoptymalizować koszty ponownego wytworzenia, zakupu, transportu oraz chcesz dołączyć do grona ludzi, którzy mają na uwadze ekologiczną przyszłość następnych pokoleń.

Smart repair to naprawa powierzchni, nie tylko twardych, ale również miękkich, przezroczystych, strukturalnych.

Jeśli nie masz pewności czy naprawa jest opłacalna, po prostu zadzwoń do nas lub napisz mail, a my doradzimy i wycenimy koszt.

Napisz do nas!